aktuality

No posts found!

Během Kraje dokořán představí firmy e-mobilitu i principy cirkulární ekonomiky a recyklace

Karlovy Vary (15. 6. 2023) Zažijte neopakovatelný den plný zábavy, kulturních vystoupení, vzdělávacích přednášek a kreativních workshopů. V pátek 23. 6. 2023 v areálu krajských institucí budete mít kromě jiného možnost navštívit stany firem, které využívají principů cirkulární ekonomiky a recyklace, zúčastnit se debat zaměřených na udržitelnost, prohlédnout si elektromobily, prostředky budoucí formy dopravy s nulovou produkcí emisí nebo být svědky představení zbrusu nového...

Přečíst celý článek...

Kraj dokořán ozdobí Květiny & Design

Majitelka Květiny & Design Jana Pilousová je žena, která miluje přírodu, tvoření a má plnou hlavu nápadů. Rozhodla se plnit si svůj sen, dělat co ji baví, naplňuje a předávat radost dál. Svépomocí vybudovala zakázkový ateliér v Karlových Varech Sedleci, kde váže kytice na objednávku, tvoří sezónní dekorace a věnce.

Přečíst celý článek...

Sázej, sklízej, sdílej!

V rámci akce udržitelný Kraj dokořán zve Krajská knihovna Karlovy Vary nahlédnout pod pokličku projektu Semínkovna. Semínková banka vznikla po vzoru projektů Les Grainotheques a The Seedbanks v roce 2017 a zájemci ji najdou v A-klubu.

Přečíst celý článek...

KARLOVARSKÝ KRAJ © 2023