aktuality

No posts found!

Kraj dokořán ozdobí Květiny & Design

Majitelka Květiny & Design Jana Pilousová je žena, která miluje přírodu, tvoření a má plnou hlavu nápadů. Rozhodla se plnit si svůj sen, dělat co ji baví, naplňuje a předávat radost dál. Svépomocí vybudovala zakázkový ateliér v Karlových Varech Sedleci, kde váže kytice na objednávku, tvoří sezónní dekorace a věnce.

Přečíst celý článek...

Sázej, sklízej, sdílej!

V rámci akce udržitelný Kraj dokořán zve Krajská knihovna Karlovy Vary nahlédnout pod pokličku projektu Semínkovna. Semínková banka vznikla po vzoru projektů Les Grainotheques a The Seedbanks v roce 2017 a zájemci ji najdou v A-klubu.

Přečíst celý článek...

Mega SWAP v rámci Kraje dokořán

Karlovy Vary (26. 5. 2023) Program akce Kraj dokořán se zaměřuje na jedno z aktuálně rezonujících témat, a tím je udržitelnost. Připravené aktivity návštěvníkům dokážou, že i malá změna v návycích každého z nich může být významná a přispět k ochraně životního prostředí. Takovou změnou je například pořízení věcí, které bývalý majitel již nevyužije.

Přečíst celý článek...

Přijďte na Kraj dokořán podpořit úspěšné české slamery

Karlovy Vary (17. 5. 2023) Zábavnou formou rozšířit povědomí o krocích směrem k udržitelnosti a odnést si spoustu nových zážitků, tak by se ve zkratce dala shrnout myšlenka akce Kraj dokořán, na kterou vás co nejsrdečněji zveme. V rámci celodenního programu je pro vás připraveno hned několik speciálních atrakcí. Kromě vzdělávacích aktivit a workshopů můžete zkusit své štěstí v soutěži o zapůjčení elektromobilu, zhlédnout...

Přečíst celý článek...

KARLOVARSKÝ KRAJ © 2023